Tunik modelleri 2013

tunik-modelleri-2013

tunik-modelleri-2013Pantolon veya etek üzerine giyilen ve dizlere kadar uzanabilen üst giysisine tunik diyoruz. Bunu bilmeyen kadın yoktur herhalde. Zira rahatlığı ve pratikliği bakımından kadınların günlük hayatta en çok tercih ettiği kıyafet türlerinin başında tunik modelleri gelmektedir. Hal böyle olunca moda ne olursa olsun, tunik giyme modası hiç geçmemekte ve her daim revaçta kalabilmektedir. Tunik modelleri 2013 yılında da vitrinlerdeki yerini almış ve görücüye çıkmıştır. Kadınlar da her sene rengi ve özellikleri farklı farklı tunikleri hem rahatlığı, hem şıklığı hem de pratikliği karşıladığı için tercih etmeye devam ediyor.

Hem rahat hem şık

Her seneden farklı olarak tunik modelleri 2013 senesinde modayla daha at başı giden bir trend çizdiği söylenebilir. Bunu söylememizin asıl nedeni ise, moda olan renkler ve kumaşlar ile üretilmiş veya en azından bu trendlere ayak uyduracak tunik modellerinin bu sene kadınların üzerinde daha sıklıkla görüleceği yönünde sinyallerin çokluğudur. Tunik modelleri hem renklilik hem de çeşitlilik bakımından bütün mağazalarda en çok ilgi gösterilen ürünlerden biri olması sebebiyle bu hususta üretim ve çeşitlilik göze çarpmaktadır.

İlginç olan ise tunik kıyafetinin her türden giyinmeyi tercih eden farklı moda trendlerini takip eden kadınların ortak seçimi olmasıdır. Yani gerek tesettürlü kıyafet tercih edenlerin gerekse tercihini bu yönde kullanmayanların, ortak olarak tercih ettiği kıyafetlerin başında tunikler gelmektedir. Tunik modelleri 2013 yılında bu farklılık ve birliktelik ile oluşan zenginliği de göz önünde bulundurmakta ve tuniklere bu bakımdan farklı açılım ve yaklaşımlar getirmektedir.

Bu bakımdan etek üzerine giyilebilen tuniklerin yanı sıra tayt üzerine giyilebilen modeller dikkati çekiyor. Her iki seçenekte de şıklık ve rahatlık garanti olduğundan kadınların tunik takıntısı ve sevgisi hiç bitmeyeceğe benziyor.