2015-2016 Sonbahar Kış Sezonunda Dantel Modası

2015-2016 sonbahar kış sezonu modası birbirinden tarz ve oldukça şık olan parçalar ile şimdiden kışa hazır. Moda haftası defilelerinde şekillenen yeni tredleri içinde bu yıl en çok dantelli göreceğimiz aşikâr oldu. Vakti zamanında sehpaları ve hatta koltuk üstlerini renklendiren danteller şimdi ise elbise ve ayakkabılara zarafet katmaya hazırlanıyor.

Yeni Sezon Dantel Yılı

Dantellin elbise ve ayakkabılarda olmasının yanı sıra takı ve çantalarda da kullanılması farklılığı arttırdı. Oldukça nostaljik bir hava estirecek olan sonbahar kış dantel koleksiyonları ayrıca zarafetin yanı sıra yarı hippi havasına da bürünebiliyor.

Dantel Ayakkabılar

Dantelin ayakkabılarda kullanılması ile son derece şık ve iddialı parçalar oluşturuldu. Her renk dantel ayakkabıyı görebileceğiniz bu sezonda özel davet ve günlerinizde son derece şık bir kombin yaratmanın en zarif yolu dantel ayakkabıdan geçecek.

Dantelli Kıyafetler

Kıyafetlerde genellikle abiyelerde görmeye alışık olduğumuz danteller artık sokağa iniyor. Hatta iş hayatında da sıklıkla kullanabileceğiniz özgün ve şık olan parçalar kırmızı, siyah, mor gibi iddialı olan renkler ile de taçlandırıldı. Kollarda, yaka da etek uçlarında görebileceğiniz dantel detaylar muhteşem bir ağırlık katmasının yanı sıra bazı kıyafetlerde ise son derece salaş bir görüntü yakalamanızı sağlayacak.

Dantel Takı ve Çantalar

Dantel bu yıl dur durak bilmeden takı ve çantalarda da kullanılabilecek. Kıyafetinize uygun olarak kombinleyeceğiniz birbirinden farklı takı ve çantalar oldukça şık bir hava yakalamanızı da sağlıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.