2015 Eşarp Modası

Tesettürlü hanımların kullandığı eşarplarda bu yıl da envai çeşit desen ve renkler ile cıvıl cıvıl bir kreasyona sahip bulunuyor. İpek, saten, şifon gibi kumaşlardan yapılan eşarplar çiçekli, geometrik, yazılı, ince-kalın çizgili ve sade birçok tasarımlar ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

2015 eşarp modasında da bu yıl çiçek desenli eşarplar ön plandadır. En çok mercan rengi bulunmak ile birlikte turuncu ve safran sarısı da bu yıl moda olan renkler arasındadır. Her zevke hitap eden eşarp modelleri ile isteyen çiçekli ve rengârenk tasarımlara sahip eşarpları tercih edebilir, düz ve koyu renkleri isteyenler için de birbirinden şık ve zarif renklere sahip eşarplar da bulunuyor.

Baharı Eşarbınızda Yansıtın                    

Zevkinizi ve tarzınız eşarbınız ile gösterebilirsiniz. Ciddi bir kişiliğe sahip biri iseniz tek renk ve sade ve ya keskin çizgileri bulunan bir eşarb ile kombin yapabilirsiniz. Neşeli ve sıcakkanlı biri için de renkli bir eşarp ile ve ya farklı desenler ile tarzınızı gösterebilirsiniz. Özlem duyduğunuz bir şehrin baskısının bulunduğu ya da duygularınızı ifade eden herhangi bir yazılı baskıya sahip eşarplar da mağazalarda sizleri bekliyor.

Eşarp alırken kumaşına dikkat edilmeli. Kullanım sırasında rahatsız edici özellikle yazın sıcağında yakmayan ve bunaltmayan modellerden tercih etmelisiniz. İpek eşarplar her zaman için ifil ifil olması ve şıklığı ile bir numara olmak ile birlikte ipek kullanamayan ve alamayanlar için ipek ile karıştırılmış diğer kumaşlarda sizler için uygun olabilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.