2016 Bahar Yaz Modası Nasıl?

Bahar yaz aylarının en sevdiğimiz yanı rahat ve özgür giyinebilmemizdir. İncecik poplin bluz, keten pantolon, şort, renk renk günlük elbise giyme zamanı ile birlikte çarşı pazar gezme turları başlar. Bayan moda koliklerin merakını biraz gidermek için trendlere ve özellikle de elbise modellerini araştırdık.

Elbise severler bu yıl yaşadı, zira sokak modasından gece davetlerine kadar her yerde çok popüler olacağını söyleyelim.

Sokak Modası ve Günlük Elbiseler

Bu sezon günlük elbise modellerinde yok yok! Lazer kesimli spor dantel etek ve kol detayları, omuz dekolteleri, egzotik desenler çok popüler olacak gibi görünüyor. Uzun elbise modellerinde minyatür desenler ve deri ip askılar gözlerden kaçmıyor. İş ve ofis şıklığı için düğmeli, erkek yaka ve kemerli modeller çok şık ve elegant duruyor.

Günlük Elbise Trendleri

Önemli bir detay; V yaka formlarının trendi devam ediyor. Belden lastikli, kuşaklı veya kemerli günlük elbise modelleri, çok hanım hanımcık bir görüntü sergiliyor. Pamuklu, keten ve poplin kumaşlara (fazla yok ama) bambuda eklenmiş. Etek boyu midi Vintage elbise modelleri spor giyimden vazgeçmeyecekler için önemle tavsiye edilir.

Hem spor, hem de klasik modelleri ile yaza damgasını vuracak günlük elbise modelleri seçmek için acele edin. Sezon sonu indirimlerine maalesef pek bir şey kalmıyor, kalanlarda da bedeninize uygun olanını bulmak şansınıza kalıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.