2019 Kreasyonu Abiye Elbise Modelleri

Kadınların özel gecelerde ve organizasyonlarda vazgeçilmezi olan abiye elbiseler bu sene bütün ışıltısıyla modayı konuşturmayı başarıyor. Geçen yıllarda göğüs dekolteli, yırtmaçlı abiye elbise modelleri tercih edilirken bu sene oldukça ışıltılı, dekolteli, fırfırlı, tüylü tarzlarda modeller modanın kalbine ışık tutuyor. Doğadan ilham alınarak tasarlanmış 2019 abiye kreasyonu da şık çizgiler, motifli desenler, abiyeler üzerine ince işlenmiş el işi sanatları dikkatleri kendine çekmekte.

Doğadan ilham alınmış deniz kabuğu desenleri, kabarık motiflerle işlenmesi suyun berraklığını ve suyu anımsatan farklı ren tonları ile bu yılın çok konuşulan modası olacak. Moda bu sene şık, iddialı aynı zaman da romantik olmayı planlayan kadınları da unutmadı. Şeffaf kumaşlardan tasarlanmış, üç boyutlu motiflerle veya yarı parlak kumaşlarla süslenmiş bu modeller iddialı tasarımlar arasında. Sadelik veya hareketliliği seven kadınlar için uçuş uçuş tüylü, fırfırlı, pileli abiye sitilleri arasında. Eski yıllarda tercih edilen pileli abiyeler bu yılın en nadide parçaları.

Her Duruma Uygun Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise modelleri denildiğinde çok geniş bir yelpaze ortaya çıkıyor. Farklı tasarımcıların yarattığı birbirinden çarpıcı elbiseler arasından size ve katılmak istediğiniz davete en uygun olanını seçmek göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Ancak bu durumda sakin olmanız ve kendinize en çok yakışan elbiseyi seçmeniz gerekiyor. Kendinizi elbisenin içinde ve davet edildiğiniz ortamda hayal edin. Eğer mümkünse elbiseyi üzerinize deneyin. Bu şekilde kararınızı çok daha net bir şekilde verebilirsiniz.

Moda herkes için farklı bir anlam taşır ve herkes kendi modasını yaratır. Ancak siz yine de ünlü tasarımcıların modasından ilham almak istiyorsanız bu senenin modasına göz atmanız yararınıza olacaktır. Bu sene tasarımcılar çok cesur dizaynlara imza attılar. Siz de rahatlık alanınızdan bir nebze uzaklaşıp yeni bir şeyler denemek istiyorsanız bu senenin abiye modellerine bir göz gezdirin. Yeni şeyler denemekten çekinmeyin. Sonuçlara kendiniz bile şaşıracaksınız.

Hangi Durumlarda Hani Abiye Elbise Modelleri Seçilmeli?

Abiye elbise modelleri arasında hala son kararınızı veremediyseniz mekâna ve zamana uygun seçimler seçeneklerinizi daraltmanızda yardımcı olabilir. Örneğin daha ciddi ve resmi davetler için daha sade ve uzun elbise tasarımları daha şık görünecektir. Aynı zamanda daha koyu renkler tercih edilmesi de elbiseye ve ortamdaki konumunuza ağırlık katacaktır.

Bunun dışında yarı resmi ya da daha samimi davetlere katılırken desenli modelleri tercih etmenizde hiçbir sakınca yok. Farklı fırfır ve dekolte tasarımları ile ortama uygun kıyafetler ruh halinizi dışarıya yansıtmanızı kolaylaştıracaktır. Özellikle bu senenin modasının teması doğa olduğu için çiçek desenli ve su renginde kıyafetler göz alıcı seçimlerdir. Mor ve lila renklerinin de bu senenin podyumlarına damgasını vuran renkler olduğunu belirtmemiz gerekir. Akşam ya da gece olacak davetler için ise biraz daha açık renkli kıyafetler tercih etmeniz çarpıcılığınızı arttıracaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.