Abiye Modelleri 2019

Yaklaşan bir düğün, kına ya da nişan var ve siz hala ne giyeceğinize karar veremediniz mi? Modaya uygun giyinmek istiyor ancak bir türlü doğrusunu bulamıyor musunuz? Üzülmeyin, abiye modelleri 2019 karar vermenizde bir parça yardımcı olacaktır. Dünyaca ünlü tasarımcıların ortaya çıkardığı kıyafetlerden ilham alarak siz de bu senenin modasına uygun, hoşunuza giden bir kıyafeti bulabilirsiniz.

Bu senenin abiye modasının temasında doğa var. Doğadan sık sık ilham alan tasarımcılar bu sefer de sezgilerini abiye modelleri üzerinde yoğunlaştırmışlar. Söylemek gerekir ki ortaya muhteşem tasarımlar ve kıyafetler çıkmış. Genel olarak toprak ve lavanta tonları göze çarpıyor. Bunların yanında altın ve limon sarısı da göz kamaştıran tasarımlara renk veriyor. Ayrıca bol bol kullanılan çiçek resimleri ile tasarımcılar kıyafetlerle adeta baharı tekrar yaşatıyor bizlere.

Katmanlar, Puantiyeler, Püsküller ve Detaylar, İşte Abiye Modelleri 2019

Abiye modelleri 2019 incelendiğinde göze çarpan tema doğa olsa da tasarımcılar elbette bununla sınırlı kalmamışlar. Altmışlı yılların esintilerini taşıyan puantiyeli abiyeler podyumlarda büyük yankı uyandırdı. Bundan önce puantiye modası doksanlı yıllarda da kendini bir kez daha göstermişti ve yine yoğun ilgi görmüştü. Bu nedenle biraz daha eski zamanların izlerini göstermek isteyenler için kesinlikle tercih edilebilir. Bu senenin puantiyeli tasarımları daha çok kısa elbiselerde tercih edilmiş. Puantiyeli modelleri ile öne çıkan tasarımcılar arasında Burberry, Reem Acra, Carolina Herrera bulunuyor.

Bu senenin tasarımları arasında dikkatleri üzerine çeken diğer bir dizayn ise püsküller. Püsküllü abiyeler kıyafetlerine biraz da hareket katmak isteyenler için bire bir. Genellikle parlak kumaşlar ile tercih edilen detaylar kıyafetlerin kol ve etek kısımlarında kullanılmış. Gösterişten korkmayanlar için tasarlanan bu kıyafetler 2019 modasına damga vuran tasarımlar arasında. Brock Collection, Dries Van Noten, Giorgio Armani gibi ünlü marka ve tasarımcılar püsküllü kıyafetlerini podyumlarda sergiledi.

Abiye tasarımları çoğu zaman aynı yılın gelinlik tasarımlarından etkileniyor. Bu senenin katmanlı abiye modelleri bu durumu kanıtlar nitelikte. Tüllerin, fırfırların ve bol detayların kullanıldığı abiyeler bu sene podyumlarda yoğun ilgi uyandırdı.

Gösterişi biraz daha arttırmak isteyenler için bu senenin modası olan abartılı detaylar ilgi çekebilir. Oldukça kabarık omuz kısımları olan elbiselerin yanı sıra uzun kollu, kabarık etekli ve büyük detayları olan kıyafetler bu sene moda. Biraz farklı şeyler denemek isteyenler bu detaylı tasarımlara bir göz atabilir.

Abiye Modelleri 2019 Neye Göre Tercih Edilmeli?

Özel hissetmek her kadının hakkıdır. Abiye modelleri 2019 içindeki çok çeşitli ve farklı tasarımlarından da anlaşılacağı üzere her kadının özelliklerine ve zevkine uygun bir kıyafet bulunmaktadır. Farklı tasarımlar ve modeller inceleyip kendinize en çok yakışacağını düşündüğünüzü seçin. Siz de bu yıl tasarımcılardan ilham alarak yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.