Altın Tek Harf Fiyatları Ne Düzeyde?

Altın harf kolye kolyede hangi ayar altının kullanıldığına bağlıdır. Ayarlar 14, 22, 24 ayar ve beyaz altın gibi modellere ayrılır. Altının ayarı ne kadar yüksekse, fiyatı da o kadar pahalıdır.

Aynı zamanda altın harf kolye ürünün işçiliğine ve taş detaylarına göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uyacak şekilde fiyat yelpazesi bulunur. Uygun fiyatlı ürün bakanlar, 14 ayar altın harf kolyeleri tercih edebilir. Fiyatları en çok etkileyen hususlardan biri de modeldir.

Altın Harf Kolye Modelleri Nelerdir?

Altın harf kolye en çok modellere bağlı olduğu için, modeller hakkında detaylı bilgi sahibi olmak gerekir. Modeller; nazar boncuklu, taşlı, kanat modelli, üç kat zincirli ya da sade olabilir. Özel yaptırılan modeller, birine armağan etmek için, özel olarak üretilir. Harfler büyük ya da küçük olarak kullanılabilir. Tüm harfli kolye modelleri, https://www.emajewellery.com.tr/altin-harf-kolye adresinde mevcuttur. Detaylı olarak incelemek için, siteyi ziyaret edebilirsiniz. Güvenilir şekilde alışveriş yapabilir ve uygun fiyatlarla ürünleri, alabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.