Bayan Dış Giyim Modelleri

Bayan dış giyim modelleri içerisinde ceket, kaban, tunik gibi türler ilk sırada akla gelecektir. Bayan giyiminde zarif ve şık tasarımlar, herkesin hoşuna giden modeller içerisindedir. Klasik ya da modern tasarımlı bayan kıyafetlerinde dış giyim kategorisindekiler de oldukça çeşitlilik göstermektedir. Genç ve dinamik giyimden hoşlanan bayanlar için dış giyim türleri de farklılıklar göstermektedir. Tesettür modellerinde dış giyim kategorilerinde ilk akla gelen feraceler ve uzun tunikler olacaktır. Kıyafetin üzerine giyilen feraceler, özel günlerde de son derece şık duracak tasarımlara sahiptir. Günlük kullanımda daha sade çizgilere sahip olurken, özel gece ve günlerde kullanılan feraceler ise daha işli ve nakışlı modellerdir.

Bayan Dış Giyim Modellerinde Modern Tasarımlar

Bayan dış giyim modellerinde modern tasarımlar, her zaman genç kesimin hoşuna giden modeller arasındadır. Uzun trençkotlar, salaş tunik ve yelekler, birbirinden şık takımlarla tercih edilmektedir. Şal yaka ceketler, geniş cepli modeller her zaman giyilmesi tercih edilen kıyafetler arasındadır. Enerjik bir stile sahip olan bayanlar için dış giyimde bohem stiller de önerilen kıyafetler arasındadır. Bohem giyim, etnik desenli tasarımlar, elbiselerde olduğu kadar dış giyimde de önemli bir yere sahiptir. Daha özgür bir stilde giyinmek isteyenler için bohem tarzda tasarlanmış dış kıyafetler öne çıkacaktır.

Bayan Montlarında Şık Tasarımlar

Montlar, bayan dış giyimde önemli bir yere sahiptir. İster kısa isterse de uzun olsun, her bayanın zevkle giydikleri kıyafetler arasındadır. Kapüşonlu mont modelleri de mevsime göre uygun kalınlıkta seçildiği takdirde en kullanışlı modellerdir. Yakası ve kapüşon kenarları kürklü modeller de son dönemlerde tercih edilen tasarımlar arasındadır. Kapitone montlar da ilkbahar ve sonbaharda tercih edilen tasarımlardır. Farklı renklerde, düz ya da ekose mont modelleri de giyen kişinin zevkine göre değişim gösterecektir. Gelmiş geçmiş zamanlar içerisinde modası geçmeyen mont türleri içerisinde kot montların ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır. Açık ya da koyu mavi tonlarında olabildiği gibi, siyah ya da beyaz renklerde de şık mont tasarımları bulunmaktadır. Şişme montlar da kışın en çok tercih edilen mont türleri arasındadır.

Palto ve Mantolarda Zarif Çizgiler

Palto ve mantolarda zarif ve bedene oturan modeller, klasik tasarımlar olarak öne çıkmaktadır. Paltolarda kahve rengi, bej, yeşil, siyah ve gri gibi tonlar en çok tercih edilirken, canlı renklere olan talep te oldukça fazladır. Kırmızı, mavi gibi canlı renkler de paltolarda son derece şık duracaktır. Bayanlar arasında panço modellerine olan ilgi de oldukça fazladır. Kapüşonlu, bol kesimli pançolar, pek çok bayanın en çok tercih ettiği rahat dış giyim türleri arasındadır. Kaban ve mantolarda şıklık kadar, kumaş kalitesi de önemli unsurlar arasındadır. Dayanıklı, soğuk geçirmeyen modellerin tercih edilmesi önerilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.