Bikini Üstü

Ünlü markalar farkı ile satışa sunulan bikini üstü modelleri geniş bir ürün yelpazesi ile tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Bikini üstü siparişi vermeden evvel vücut tipiniz hakkında fikir sahibi olmanız gerekiyor. Şayet göğüsleriniz büyükse seçmiş olduğunuz modelin yanlış olması daha da büyük bir görünüme sebep olabilir. Yine göğüsleriniz küçükse yanlış model seçimi sebebi ile kötü bir görüntü elde edilebilir.

Kilo probleminiz yoksa ve atletik bir vücuda sahipseniz bikini üstünüzün hareketli olması gerekir. Fırfırlı modelleri tercih edebilirsiniz. Şayet göğüs çevresi ölçünüz büyükse bikini üstü koyu renk olmalıdır. Kalın askılı üstler toparlayıcı özelliğe sahiptir. Şayet kalçanız büyükse tercih edeceğiniz bikini üstü daha hareketli olmalıdır. Orantılı bir vücuda sahipseniz Göğüs altında oyuntusu olan modelleri seçmelisiniz. Yine göğüs kısmınızda fazlalık varsa straplez ya da boyundan bağlamalı modelleri tercih etmeniz gerekir.

Ünlü markalar tarafından üretilen modeller 2019 yılına damga vuracak. Geniş renk skalası ve ürün yelpazesi ile sitemiz üzerinden modelleri inceleyerek siparişinizi verin, bu yaza hazırlıklı girin!

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.