Büyük Beden Abiye

Davet ve düğünlerin başlaması ile herkesi ne giysem diye bir telaş almaktadır. Erkekler bu konuda biraz daha şanslı sayılırlar. Ancak kadınlar için durum çok kolay olmamaktadır. Gidilecek davetin mekânından tutun da konsepte göre bile en doğru elbiseyi seçmeniz gerekmektedir. Ancak büyük beden iseniz biraz daha detaylı değerlendirme yapmanız gerekmektedir. Bu detaylı değerlendirmeyi artık elbise, abiye bulamamak olarak düşünmeyiniz. Aksine özgür beden kavramının başlaması ile artık çok fazla seçeneğiniz bulunmaktadır.

Modern tasarımcıların özgür tasarımları ile katıldığınız her ortamda şıklığınız ile göz kamaştıracaksınız. Büyük beden olmanın asla giyinmeye engel olmadığını aksine şıklıkta yön verici olabileceğinizi gösterebileceksiniz.

Elbette şık olmak için biraz da maddi durumlar etkili olmaktadır. Yeni bir elbise demek doğal olarak masraf demektir. Hele arka arkaya birkaç davet veya düğün var ise abiye elbiselerin fiyatları belinizi bükebilir. Mağazalarda genellikle büyük beden elbiseler diğerlerine göre biraz daha fazla fiyatlandırılabiliniyor. Bu nedenle şıklığınızı ve bütçenizi düşünerek ucuz büyük beden elbiseler satan doğru adresleri tespit etmelisiniz. Bir elbise yerine iki elbise hatta üç elbise almayı hangi kadın istemez ki…

Ucuz Büyük Beden Abiye Elbiseler

Abiye kavramı işin içine girince fiyatlar uçuyor. Akıllı bir tüketici iseniz bu durumu ucuza halletmeye çalışacaksınızdır. Özellikle beden ölçüleriniz birazcık daha özel ise ucuz büyük beden elbiseler nerede satılır, nasıl kombinlenir, nasıl bir adım öne çıkarsınız tüm detayları değerlendirmelisiniz.

Büyük beden abiye bakma işlemlerinize mağazalar üzerinden başlayacaksanız yaşadığınız şehrin en pahalı abiyecilerinden ziyade şıklığı ucuza satan yerlerden başlamalısınız. Ayrıca özel dikim yapan yerleri de mutlaka ziyaret edin ki oralardan da çok uyguna elbiseler bulmanız mümkün olabiliyor.

Elbette son zamanlarda internet üzerinden alışverişin oldukça yaygınlaşması da ucuz büyük beden elbiseler bulmanızı çok kolaylaştıracak bir diğer adres olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternet dünyasında sınırsız seçenek ve renk sizin satın almanız için hali hazırda beklemektedir.

Ucuz abiye için bir diğer seçenek ise mağazaların internet sitelerini takip etmeniz olacaktır. Çünkü pek çok marka abiye mağazası bile internet sitelerinde çok daha ucuza satışlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca ekstra indirimleri yakından takip etmek de çok işinize yarayacaktır. Bu nedenle elbise alma işlemlerinizi son güne bırakmayınız ki çok daha fazla seçeneğiniz olabilsin. Eğer sıkça kilo alıp verme sıkıntınız yok ise ucuz abiye arayışlarınıza bir ay önce başlamanız uygun olacaktır.

Büyük Beden Abiye Alırken Dikkat Edeceğiniz Noktalar

Büyük beden abiyenizi ucuza mal etmeniz çok önemli bir konu evet ama başka bir önemli konu ise nereleri saklamanız gerekecek… Büyük beden hanımların pek çoğunda basen, göbek ve göğüs kısımlarında fazlalıklar olabilmektedir. Bu nedenle seçeceğiniz elbise sizi öyle bir sarmalı ve kusursuzlaştırmalı ki bakanlar tekrar dönüp bakmalılar. Ayrıca elbiseniz tüm kusurlarınızı kapattığında ve uyumla tamamlandığında sizi büyük beden olmaktan uzaklaştıracaktır. Yani sadece elbiseyi ucuza aldığınızda olay bitmeyecektir. Vücudunuza yakışan en doğru ve ucuz elbiseyi bulmanız bu nedenle önem arz etmektedir.

Kendinizi iyi tanıyor iseniz hangi renk, hangi kumaş vs kusurlarınızı örter çok daha iyi bilirsiniz. Mesela basen probleminiz var ise belden oturtmalı bir abiye tercih ederek hem belinize dikkatleri çeker hem de basenleri yok etmiş olursunuz.

Ya da göbek bölgeniz ile alakalı bir sıkıntı var ise göğüs altından derinleşen veya korseli olan koyu renk abiyeleri tercih etmeniz uygun olacaktır. Yine göğüsleriniz büyük ise onları geri planda bırakacak modern abiyeleri tercih etmeniz uygun olacaktır.

Alacağınız elbise zaten büyük beden olacağı için aşırı kabarık, abartılı, fazla renkli ve aşırı detaylı olmasından kaçınmalısınız.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.