Büyük Beden Günlük Elbiseler

Kadınların kurtarıcısı olan günlük elbiseler her zaman gözde parçalardır. Altına spor ayakkabı, sandalet ya da şık ve rahat terlikler giyildiğinde spor bir görünüm sağlarken; stiletto, topuklu ayakkabı ya da dolgu topuklar ile kombinlendiğinde klasik tarzı yakalayabilirsiniz. Bu nedenledir ki elbiseler kadınların vazgeçilmez ürünüdür. Yazın giy-çık olarak rahatlık sunan günlük elbiseler bu senenin trend renk ve modelleri ile göz kamaştırıyor. Çiçekli desenlerden çizgili desenlere, puantiyelerden fırfırlara kadar birçok model ve çeşit bulunmaktadır. Kısası, uzunu, ara boyu, asimetrik kesimleri ile tüm vücut tiplerine göre elbiseler olması kadınları cezbediyor.

Kilolarından rahatsızlık duyan kadınlar genellikle elbise giyinmekten kaçmaktadır. Oysa ki fazlalıklarınızı ortaya çıkarıp çıkarmamak sizin elinizde. Elbise kesimleri size ve vücudunuza hitap etmeli. Böylelikle kendinizi daha özgüvenli hissedebilir ve özgürce elbiselerinizi giyinebilirsiniz.

Büyük bedene sahip kişiler, elbise seçerken aşırı bol kesim elbiselerden kaçınmalıdır. Bol kesim günlük elbiseler sizi olduğunuzdan daha fazla kilolu gösterecektir. Göğüsleri büyük olan kişiler, günlük elbiseler de desenlerin yoğunluğunun alt kısımlarda olmasını tercih etmelidir. Elbiseleriniz üst kısımlarını sade olması dikkati alt kısımları yoğunlaştırıcı ondan dolayı göğüs büyüklüğünü dikkat çekmeyecektir. Straplez tarzı elbiseler göğüs kısmında işlemeleri, logoları bulunmayan tarz modeller size en uygun elbiselerdir. Bu noktada iç çamaşırınızı seçimi de büyük önem taşımakta. Sütyen seçimleriniz göğüs toparlayıcı özellikle olması elbiselerinizin duruş açısından önemlidir. V yaka elbiseler tercihlerinizin başında gelmelidir. Elbisenin kumaşı tek bir kumaşa sahip olmalıdır. İpek, saten gibi ince kumaşlardan uzak durmalısınız. Veya elbiselerinizi takılarınızı tamamlayacağınız da uzun kolyelerden kaçınmalısınız. Birkaç tüyo ile kendinize uygun bir günlük elbise seçimi yaparak rahatınıza kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Eğer ben kalınlığınızdan şikayetçi iseniz günlük elbise seçimlerinizi göğüs altından, oturan aşağıya doğru hafif birleşen kesimlerden yana kullanabilirsiniz. Elbisenin alt kısmın adı hareketliliğin az olmasına özen gösterin. Böylelikle ve dikkatleri belinizden çekmiş olacaksınız. Küpe ve kolyelerin ile dikkatleri üst bölgeleri taşıyarak günlük elbiseler de şıklığı ve zarafeti yakalamak mümkün! 

Bacaklarımızın olduğundan kalın olduğunu düşünüyorsanız efil efil uçuşan uzun günlük elbise modelleri size bu konuda yardımcı olacaktır. Tercihinizi uzun elbiselerden yana kullanarak trend renk ve modelleri ile tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Büyük beden günlük elbiseler de koyu renk giymek kendinize şartlamayın. Bu sezon modacıları tüm bedenlere uygun modellerle başarılı koleksiyonlarını sergilediler. Kendi vücut analizinizi tam anlamıyla biliyorsanız rengarenk giyinmekten korkmayın!

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.