CL Kart Yuvası Beko Led Tv Modelini Özel Kılıyor

İzlediğiniz televizyonun teknolojinin gerisinde kalmasını istemiyorsanız, her zaman teknoloji ile uyumlu bir televizyon kullanmak istiyorsanız Beko kalitesine güvenebilirsiniz. Beko kalitesine güvenerek alacağınız led tv modellerinde size kendinizi özel hissettirecek detaylar vardır. Özel bir tv kullanarak her zaman izlediğiniz televizyon keyif almak istiyorsanız, teknolojinin görüntü kalitesi ile size kendini göstermesini istiyorsanız Beko led tv en uygunudur.

Beko’da Led Tv Kampanyası Var

Beko led tv modellerinde bu aralar kampanya var. Fiyatlarda indirim yapan Beko, eğlenceli bir alışveriş sunuyor. İndirimli led tv modellerinden faydalanarak; akıllı kanal değiştirme, kabin arkası ses çıkışı ve resim dondurma, vga (pc girişi) özelliklerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya ile aranızda bir bağ kuracak olan led tv ile facebook, flickR, Vtuner, Youtube, Viewster, Wweatheronline, Twittalk, yogamour medyalarına wi–fi bağlantısı ile ulaşabilirsiniz. 1 scart girişi, 1 av girişi, s – vhs girişi, stereo kulaklık çıkışı, spdıf çıkışı, 4 hdmı girişi, komponet girişi, elektronik hdcp desteği, ats kanal arama, 100 kanal kaydetme hafızası, bir önceki kanala geçme tuşu (sawp) özellikleri de led televizyon özelliği içindedir. Programlanabilir açılma ve kapanma zamanlayıcısı, çocuk kilidi, kanal isimlendirme, teletext, 1000 teletext sayfa sayısı, usb pvr, zoom, ön kayıtlı ses modları, kanal geçişleri sırasında otomatik ses seviyesi ayarlama manuel ince ayar ve kablolu tv uyumu da Beko tarafından sahip olmanız için indirimli led tv modellerinde bulunmaktadır.

Ses çıkış gücü 2 x 7 W, analog ve dijital tüner yayınları, Ntsc oynatma, pll frekans ayarı ve daha diğer bütün özelliklere * adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.