Dalgalı kesimler ve şık tasarımlar banyo paspasları

Banyo zeminin ıslak kalmasını önleyen banyo paspasları günümüz banyolarının en şık ve kullanım odaklı aksesuarları arasındadır. Banyo tekstilinin en önemli parçalarından biri olan banyo paspasları banyonun genel tasarımına uyumlu seçilirse çok şık bir görünüm elde etmeye de yardımcı olur.

English Home banyo paspası serisinde bulunan Bety kaydırmaz klozet seti yumuşak ve tüy tutmayan hav dokusu ile üretilmiş, zemine tutunan yapısı ile kaymayan sağlıklı ve dekoratif bir yapıdadır. Özellikle zeminde kaymayan özelliği ile küçük banyo kazalarını engeller. Yüksek hav dokusu suyu emer ve ıslak, konforsuz bir his oluşmasını önler. Banyonuzun kuru, güvenli ve estetik bir konfora ulaşması için tasarlanmış şık bir banyo tekstil ürünüdür.

Dalgalı kesimler ve şık tasarımlar

Dalgalı kesimi ile şirin bir tarz ve beyaz zemini üzerine dalgalı hatları takip eden desenleri ile oldukça şık ve modern olan English Home paspas serisinin Bety kaydırmaz klozet seti ürünü Kuzey Avrupa tekstil tasarımından ilham alan yapısı ile özellikle İsveç evlerinin ferah ve masif yapısını sevenlerin hoşuna gidecek özelliktedir.

57×100 ve 55×57 cm ölçülerindeki paspas, %100 polyamid malzemedendir. Beyaz üzerine lila renkte çiçekler ve yeşil yapraklar çok şık bir tasarıma sahip lavabo önü paspası ve klozet önü paspasından oluşmaktadır.

Kolay yıpranmayan dokusu ile English Home paspası çamaşır makinanızda pratik bir biçimde yıkayabilirsiniz. Bety kaydırmaz klozet seti, renkleri, desenleri ve kesiminden kaynaklanan hoş biçimi ile *‘da.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.