Dolabınızın Joker Parçası Hangisi?

PHOTOGRAPHS TO BE USED SOLELY FOR ADVERTISING, PROMOTION, PUBLICITY OR REVIEWS OF THIS SPECIFIC MOTION PICTURE AND TO REMAIN THE PROPERTY OF THE STUDIO. NOT FOR SALE OR REDISTRIBUTION. ALL RIGHTS RESERVED.

Kadınların her zaman her durumda bir b planı mutlaka vardır. Özellikle de söz konusu olan moda ise, hemen hepsinin kendine has bir tarzı ve farklı bir bakış açısı mevcuttur. Kadınların giysi dolabında ani gelişen durumlar için bir joker parçası her zaman vardır ve bu parça genellikle siyah mini bir elbisedir. Bir erkek için anlaması zor olsa da, gerçekten hayat kurtarır.

Küçük Siyah Elbiseler Her Zaman Hayat Kurtarır

İşiniz gereği klasik giyinmek zorunda olabilirsiniz ya da bu sizin genel tarzınız olabilir. Fakat akşam ofisten çıkmadan hemen önce acilen bir davete ya da bir açılışa katılmanız gerektiğini öğrendiniz. Tabi uzun uzun hazırlanmak için yeterince zamanınız yok, peki, e yapacaksınız? Eve uğrayıp dolabınızda sizi uslu uslu bekleyen o muhteşem siyah elbisenizi giyecek, altına siyah bir stiletto geçirip ve ortama uygun takılarla elbiseyi zenginleştirdikten sonra gitmeye hazır hale geleceksiniz.  Kısacası sizin imdat freniniz olan küçük siyah elbiseniz yine sizi kurtarmış olacak.

Siyah zamansız ve mevsimsiz bir renktir aslında. Yani koyu bir renk olduğu için sadece kışın değil yazın da pek tabi giyebilirsiniz. Siyah basic t-shirtler ve altına giyeceğiniz boyfriend jeanler sayesinde son derece spor ve aynı zamanda da stil bir görüntü yaratmanız mümkündür. İşte joker parçanız olan küçük siyah elbiseleriniz için de aynı durum geçerlidir. O elbiseyi istediğiniz şekle sokmak elinizdedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.