DÜĞÜN HAZIRLIĞI VE ZORLU MARATON BAŞLIYOR

DÜĞÜN HAZIRLIĞI VE ZORLU MARATON BAŞLIYOR

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte düğün davetiyeleri de arka arkaya gelmeye başlar. Çünkü yaz mevsimi demek düğün mevsimi demektir. Düğün sahiplerinde de çok faklı heyecanlar yaşanır bu dönemlerde. Çünkü düğünün mükemmel olabilmesi için düğün hazırlığını eksiksiz olması gereklidir.

Her Şey Kusursuz

Evlenen çiftlerin düğün hazırlığının her evresini birlikte yapmalarında, her şeye birlikte karar vermelerinde fayda vardır. Düğün hazırlığı yaparken bazı püf noktalara dikkat ederseniz düğününüz muhteşem olacaktır.

Özellikle yaz sezonunda evlenmeyi planlıyorsanız hayalini kurduğunuz mekânlar şimdiden dolmuş olabilir. Bu nedenle tedbirli ve hızlı davranarak düğün mekânına hemen karar vermek yararınıza olacaktır. Düğün hazırlığında ilk sıralarda mekân seçimi olmalıdır. Bununla beraber organizasyon şirketiyle de görüşmelere başlarsanız düğün hazırlığınızı en ince ayrıntısına kadar planlamış olursunuz. Bir düğünün düğün mekânından sonra olmazsa olmazları gelinlik ve damatlıktır. Gelinlik ve damatlık seçimi düğün hazırlığının en zor evrelerindendir. Gelinlik provalarına ne kadar erken başlarsanız o kadar işiniz kolaylaşır. Terzinizin yapacağı provaları göz önüne alırsak gelinlik ve damatlık seçimi düşünülmesi gereken ilk düğün hazırlıkları arasına giriyor. Unutmayın, bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi olmadan evlenilebilir, ama gelinlik ve damatlık olmadan asla.

Düğün boyunca müzik konusunda aksaklık yaşamamak için bunu da düğün hazırlığı sırasında yapılacak işler listenizin ilk sıralarına yazmanız gerekiyor. Özellikle ilk dans ve pasta kesilirken çalacak olan şarkılar hayatınız boyunca unutamayacağınız özel şarkılar olmalıdır. Düğün hazırlığı yaparken yeni eviniz için gerekli olan eşyaları listele haline getirin. Düğün hazırlığının en zevkli taraflarından biri de kuşkusuz yeni evinizi dekore etmek olacak. Farklı mağazaları gezip ilham almak, sonunda istediğiniz gibi bir eve sahip olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca ev dekorasyonunda internet sitelerinden yardım almak, modelleri incelemek size farklı bakış açıları kazandıracaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.