En Zarif Büyük Beden Abiye Modelleri

Kadın her kiloda güzel giyinebilir. Önemli olan kendi vücudunu tanımak, kilosu ile barışık olup, ona neyin yakışabileceğini bilmekten geçer. Bir çok kadın kilo sorunu ile başa çıkmaya çalışmakta ve giydiklerinin yakışmadığından şikayetçi olmaktadır. Önemli olan değiştiremediğini kabullenmek ve kendi tarzını yakalamaktır.

Sadece günlük hayatta değil, en özel günlerde ve davetlerde de şık olmak zor değildir. Kilo problemi olan kadınlar için birbirinden güzel büyük beden abiye modelleri bulmak artık o kadar da zor değil. Üstelik sıfır beden manken takıntısından kurtulup, balık etli olmanın verdiği avantajları kullanarak daha kadınsı ve zarif görünmek de mümkündür.

Büyük beden giyinen hanımlar bu birbirinden şık abiyeler içerisinde farklı bir tarz yakalayacaklardır.

2019 Yılının En Beğenilen Büyük Beden Abiye Modelleri

Hanımların özel gecelerinde farklı bir şıklık aradıkları aşikardır. Ancak, büyük beden olan hanımlar için bu bir nebze daha zor olmaktadır.  Oysa artık hemen hemen her mağazanın büyük beden bölümü bulunmaktadır. Üstelik yeni anlayış, kadınların eskiden olduğu gibi zayıf olmaları konusunda ısrarcı olmaları değil, hangi kiloda ise kendi vücut tipine göre en doğru şekilde zarif olmayı başarabilmesidir.

2019 yılının en beğenilen Büyük Beden Abiye Modelleri birbirinden şık ve modern tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Bunların içerisinde pullu, kolları tüllü, dantelli birbirinden farklı tarzlarda ürünler bulunmaktadır. Klasik giyimi seven hanımların tercihi uzun prenses modelleri olurken, genel olarak beğenilen diz altı modellerdir.

Kumaş seçiminde şifon ve dantel detaylar ön plana çıkarken, simli ve pullu olanlar da göz doldurmaktadır. Balık model elbiselerin omuz kısımlarında pelerin detayı kullanılırken, bele oturan modellerde de kayık yakalar revaçtadır.

Abiye elbise haricinde, abiye tulumlar da en beğenilen modeller arasındadır. Tulum üzerinde kullanılan şifon uzun tüller ile farklı bir şıklık katılmaktadır.

Büyük Beden Abiye modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir?

Giyinmek sanattır. Her kadın kendi vücut yapısını tanıyarak sanatçı edasıyla giyinirse, olduğundan çok daha fazla şık ve zarif görünebilir. Önemli olan, moda diye düşünerek yanlış giyinmemektir.

Bu nedenle büyük beden abiye modelleri seçerken, moda olmasından öte, kendi zevki doğrultusunda ancak kendi bedenine uygun kıyafet tercih etmeleri gerekir. Kısa boylu ve basenli bir bayan balık elbise modellerinden kaçınmalıdır. Onun yerine, bele oturan A kesimli uzun modeller olduklarından daha zayıf ve uzun görünmelerini sağlayabilir.

Ya da boyun bölgesi kalın olan bir bayan V yaka elbise ile daha zarif durabilir. Üst kısmı kalın olan bayanlar özellikle pelerinli modeller ile göbek kısmını kamufle edebilirler.

Tıpkı modeli gibi büyük beden bayanlar abiye kıyafet seçiminde renk konusuna da dikkat etmelidir. Bu senenin moda rengi siyah, lacivert, gri, füme olarak görülmektedir. Ancak, kor kırmızı, pembe, mor ve beyaz da yine gözde renkler arasındadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.