Led Ekranlı Samsung Çamaşır Makinesi

Samsung çamaşır makinesi Ev işlerinin kurtarıcısı olan beyaz eşyalar arasında bulunan alternatiflerden birisi de çamaşır makinesidir. Çamaşır makinesi ile evde biriken kirli çamaşırları hiç yorulmadan kısa sürede içinde enerjiden, sudan, deterjandan ve en önemlisi de zamandan tasarruf ederek temizleyebileceksiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte özellikleri bakımından da değişmekte olan ve her zaman daha iyiye giden Samsung çamaşır makinesi bütün kirlileri temizliyor.

Inox Kaplamalı Samsung Çamaşır Makinesi

Evinizde gönül rahatlığı ile kullanacağınız Samsung çamaşır makinelerinin birbiri ile benzer olan bazı teknik-genel özellikleri vardır. Bu teknik ve genel özellikler arasında; 5 kg, 6 kg, 7 kg veya 8 kg ile 9 kg olmak üzere farklı yıkama kapasitesi vardır. Evinizdeki kişi sayısına göre, yıkanması gereken kirli çamaşırlarınızın yoğunluğuna göre alacağınız Samsung çamaşır makinesi modelinin yıkama kapasitesini seçebilirsiniz. A enerji sınıfı, A yıkama enerji sınıfı, C sıkma enerji sınıfı, 1000 Rpm devir hızı, 54 dB gürültü seviyesi, 52 lt su tüketimi özelliği vardır. Yalnız su tüketimi için belirlenen litre değişebilir. Daha az veya daha fazla olabilir. Çocuk kilidi özelliği olan Samsung çamaşır makinesi modellerinde çamaşırlarınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Ölçüleri olarak genellikle standart boyutlara sahiptir. Yükseklik 84.4 cm, genişlik 60 cm ve derinlik 60 cm.

Samsung çamaşır makinesi modelleri diğer Samsung beyaz eşyalar gibi Türkiye garantilidir. Evinizde ve hatta iş yerinizde kullanım için uygun olan ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.moda-kadin.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.