Mayo Çeşitleri

Yaz  Geliyor Mayo Zamanı

Yaz mevsiminin en güzel yanı doya doya denize ve havuza girmektedir. Havuzda yüzerken veya denizde yüzerken sanki bütün bir kış boyunca yaşadığımız bunaltıcı, kasvetli havanın etkisinden arınırız. Her attığımız bir diğer kulaçta biraz daha kötü enerjimizden kurtuluruz. Bir müddet denizde veya havuzda yüzdükten sonra kendimizi öylesine iyi hissederiz ki, bu aktiviteyi hep yapmaya karar veririz. Yalnız denizde ya da havuzda yüzerken giydiğimiz mayoyu iyi seçmeliyiz. Her haliyle tamamen bize ait bir mayo olmalıdır. Vücut yapımıza göre olmalıdır. Giymiş olduğumuz mayonun içinde kendimizi ne kadar rahat hissedersek, yaptığımız aktiviteden de o kadar fazla haz duyarız. Mayomuz bütün vücudumuzu sarmalı. Sanki sonradan giyilen bir giysi değil de bizimle ilk günden beri birlikte olan parçamız gibi tercih ettiğimiz mayo ile anlaşabilmeliyiz.

Stilinize Uygun Mayo Seçimi

Mayo, erkek veya kadın fark etmeksizin yaz tatili yapanların vazgeçilmezidir. Sadece tatil zamanı ihtiyaç duyulan bir giyim eşyası değildir. Su sporları içinde vazgeçilmez bir giyim eşyasıdır. Mayo seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususlar özellikle hanımların çok işine yaracaktır.

Vücut yapısından dolayı hanımlar her türlü mayoyu giyemez. Göğüs büyüklüğü, kalça genişliği, göbek olup olmaması gibi nedenlerden dolayı herkes aynı model mayoyu giyemez. Giyse de yakışmaz. Büyük göğüslü hanımların ipli askısı olmayan bikini modellerini tercih etmemesi gerekir. Çünkü ipli askısı olan bikini modelleri büyük göğüslü hanımların üzerinde hoş durmaz. Balık etli veya kilo sorunu yaşayan hanımların tercihi her zaman vücutlarındaki fazla kiloları kapatıcı bir tasarıma sahip mayolardan yana olmalıdır. Yaz tatilinizi bu tarz mayolar giyerek geçirdiğinizde ne kadar rahat ettiğinizi daha iyi anlayacaksınız. Plajın en güzel kadını olmak için giymeyi tercih ettiğiniz mayo modeline çok önem vermelisiniz. hem rahat edebileceğiniz, hem de vücudunuzda beğenmediğiniz yerleri kapatarak şık bir görünüm kazanacağız mayo modellerini görmek için https://www.moda-kadin.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Tavsiye ettiğimiz siteyi ziyaret ederek yeni yılın en şık mayo modellerini göreceksiniz. Erkek ya da kadın herkesin beğenisini kazanan mayolarda Vakko kalitesini fark edeceksiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.