Mayo Çeşitleri

Tatile Mayosuz Gidilmez

Havalar ısınıp yaz ayları yaklaştığında herkesin aklına tatil yapmak geliyor. Yorucu geçen bir senenin yorgunluğu en iyi denizde atılır ve yaz tatili herkes için bir pozitif enerji kaynağıdır. Tatil inanılmaz şekilde rahatlatıcı bir etki yaratır, ancak tatil alışverişi oldukça yorucu bir süreçtir. Özellikle söz konusu bir mayo seçimi ise, mağazalarda saatler geçirmek zorunda kalırız. Kendi bedenimize en uygun mayoyu bulabilmek hiç de kolay değildir.

Tatil Üniformanız Mayonuz

Tatil boyunca şüphesiz ki üzerimizden eksik olmayacak unsur mayodur. Bu nedenle mayo seçiminde oldukça titiz olmak gerekir. Yapacağınız yanlış bir seçim sizi olduğunuzdan daha kilolu biri gibi gösterebilir. Bildiğiniz gibi kilolu bir görüntü bayanların korkulu rüyasıdır. Mayo alırken dikkat edeceğiniz birkaç püf nokta sayesinde kilolu gözükme kâbusunu da ortadan kaldırırsınız.

Mayo seçiminde ilk olarak bedeninize uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bedeninizden küçük bir mayo rahat etmenizi engellerken, bedeninizden büyük bir mayo ise özellikle yüzerken zor anlar yaşamanıza neden olabilir. Kendi bedeninizi tanımalı, ölçülerinizi bilmeli ve seçimlerinizi ona göre yapmalısınız. Bütün tatil boyunca üzerinde üniforma gibi olacak olan mayolarınızı seçerken özen göstermelisiniz. Yanlış bir seçim ise bütün güzelliğinizi gölgeleyebilir.

Tatil boyunca hem görsel hem de konfor açısından rahat etmek istiyorsanız mayo seçimlerinizde dikkatli olmalısınız. Sağlık açısından kullanılan kumaşlara da dikkat edilmelidir. Üzerinizde kuruyacak olması ihtimalini göz ardı etmeyin ve sağlık sorunlarına neden olabilecek sentetik kumaşlardan uzak durun. Eğer olanağınız varsa mayonuzu denizden çıkar çıkmaz üzerinizden çıkarmalısınız.

Askısız mayolarda denizde zor anlar yaşanmasına neden olabilir. Eğer büyük göğüslere sahip bir bayansanız seçimleriniz kesinlikle straplez mayolardan yana olmamalıdır. Bu tarz modeller daha çok küçük göğüslü bayanlar için uygundur. Onların tercih etmesi de estetik açıdan daha hoş olacaktır.

Mayo seçimi hakkında doğru bilgileri öğrenmek için internet üzerinden kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Doğru bir seçimle plajın en gözde bayanı olmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise, https://www.moda-kadin.com/ adresini ziyaret etmelisiniz. Bu yazın en güzeli olmak için siz de acele edin.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.