Mayo ile Denize Girme

Artık evrim sürecinin insan üzerinde bıraktığı deniz özleminden midir yahut daha başka bedensel ihtiyaçlar yüzünden midir bilinmez; insan denizde vakit geçirmeyi sever ve yüzerken bütün stresini atabilir. Ancak bu yüzme eylemi çırılçıplak yapılamayacağından ötürü bir dolu deniz kıyafeti icat edilmiştir. Mesela mayo, erkek için olsun kadın için olsun en fazla tercih edilen deniz kıyafetlerinden biridir. Bilindik mayo yerine donla denize giren değişik insanların varlığı da yadsınamaz tabii; ancak bu insanların erkek olduklarını var sayarsak; kadınlar için halen mayobüyük bir gereklilik hükmünü taşımaktadır. Muhafazakâr kesimin sakin koylarda mayo ile denize girebileceklerini biliyoruz. Ancak bir halk plajında üzerlerindeki elbiseler ile denize giren kadınları görmeye de alışkınız. Bunlara moda-kadin.com sitemizden de ulaşabilirsiniz..

Size Uygun Bir Mayo Seçin

Siz hayatınız boyunca hiç mayosuz denize girmemiş olabilirsiniz yahut aldığınız radikal kararların ertesinde haşemadan mayoya terfi etmiş olabilirsiniz. Hiç fark etmez. Eğer mayo kullanmaya karar verdi iseniz; sizin vücudunuza uygun olan bir tanesini yahut çok tanesini seçmek durumundasınız. Fazla kilolarını fark etmeden cılız bir genç kızın giyebileceği mayoları alarak rezil olan onca kadın var. Bunlardan biri olmak istemezsiniz herhalde. Nasıl hayatınızın her bölümünde giydiğinize, yediğinize, oturduğunuza, kalktığınıza dikkat etmeniz gerekiyorsa; mayo kullanırken de aynı şekilde dikkatli olmak zorundasınız. Sonuçta siz bir kadınsızını ve özellikle bizim ülkemizde bir kadının küçük bir dikkatsizliği çok büyük sorunlara yol açabilmekte. Bu sorunlar her ne kadar yüz kızartıcı nitelikte de olsa, varlıkları inkâr edilemez.

Öyle veya böyle o mayoyu giyeceksiniz. Giydikten sonra da güzel bir tatil sizi bekliyor. Ancak sakın ha sakın eğer bir ev hanımı iseniz ve manken fiziğine yaklaşmamışsanız internetteki mayolu kadın fotoğraflarına yahut videolarına bakmayın. Bu sizi aşırı bir kompleks içerisine sokabilir, hatta kompleksinizden ötürü etrafınızdaki insanların da sizden kaçmalarına sebep verebilir. Böyle çekilmez bir kadın olmadan, uslu uslu size uygun olan mayoyu giyin ve kimseyi kafanıza takmadan tatilinizi geçirin. Sonuçta hayat sizin hayatınız, vücut sizin vücudunuz. Kimseye özenmenize yahut kimseden utanmanıza gerek yok. Alış veriş için de moda-kadin.com gibi sitelerden akıl alabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.