Modern Kadın İmajının Vazgeçilmezi: Trençkot!

“Şehirli kadın” imajı yaratmak zor mu? Elbette hayır ama bu imajın bazı formüllerinin olduğu da bir gerçek! En modern kıyafetleri giyebilir, en tren ayakkabı ve takılarla kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak bu durum “şehirli kadın” imajını yakaladığınız anlamına gelmez.

Böyle bir görünüm sergilemek istiyorsanız altın kuralları öğrenmelisiniz.Örneğin mutlaka dolabınızda 2 farklı renkte ve modelde trençkot bulunmalı! Çünkü özellikle yeni trençkot modelleri kent kadını imajının olmazsa olmazlarındandır.

Bahar aylarında, yazın serin havalarda hatta kış aylarında dahi bu kıyafeti kullanabilirsiniz. Trençkotlar hem pantolon hem de eteklerle kombinlenebildiği için kombin sıkıntısı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Trençkot Alırken Dikkat!

Bir de trençkotun şöyle bir özelliği var; içinize ne giydiğiniz pek umurunuzda olmuyor. Haliyle tam kombininizi bitirmişken “ama bu kombin montuma uymadı” problemi yaşamıyorsunuz. Eğer yeni trençkotlara göz atarsanız tercihinizi olabildiğinde kısa modellerden yana kullanın.

Dize kadar uzanan modeller her ne kadar şahane bir görünüm sergilese de maalesef boyu olduğundan daha kısa gösteriyor.Trençkotun havasını en güzel yansıtan ise önden çift düğmeli olan tasarımlardır. Biraz Rus üniformalarını andıran bu modeller beli daha ince göstermekle kalmıyor, daha zarif görünmenize de yardımcı oluyor.

Kendinden kemerli modellere yönelmeyi ihmal etmeyin. Fakat kemeri farklı, kendi farklı renk olan trençkotlardan da uzak durmakla yetinmeyin, koşarak yanlarından uzaklaşın. Bu trençkotlarla şehir kadını imajı bir yana, komik kadın imajı çizmekten kurtulamazsınız.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.