ÖNEMLİ GÜN KIYAFETLERİ TERCİHİNİZ İLE ŞIKLIĞI YAKALAYIN

İnsan hayatı boyunca şıklık ve güzelliğe çok önem verir. Her zaman her ortamda daha şık ve daha güzel olmak için çabalar. Özellikle kadınlar girdikleri her ortamda bütün dikkatleri üzerlerine çekmek isterler. Kadın olmak özelliklede güzel ve bakımlı bir kadın olmak emek ister.

Ortamına Göre Giyinin

İnsanlar özellikle önemli gün kıyafetleri seçmekte çok zorlanırlar. Bu günlerde giyilen kıyafetler bir bakıma sizin kimliğinizi yansıtan kıyafetlerdir. Aslında hayatımız boyunca seçtiğimiz bütün kıyafetler, ister önemli gün kıyafetleri olsun ister günlük hayatta giydiğimiz kıyafetler olsun bizim tarzımızı yansıtan kıyafetlerdir. Bu yüzden kıyafet seçimlerinde çok seçici davranmalısınız. “Belki giyerim, hıım idare edermiş” gibi ifadeleri kullandığınız kıyafetlerden kesinlikle uzak durmalısınız.

İnsanların en zor dakikalar yaşadıkları anladır önemli gün kıyafeti seçimleri. Çünkü böyle günlerde hem çok şık olmaları gereklidir hem de abartıdan uzak olmaları. Önemli gün kıyafetleriseçilerinde düşülen en büyük hatalardır abartılı, vücudunuza yakışmayan kıyafetler seçmek. Önemli gün kıyafetleri seçerken bazı detaylara dikkat ederseniz o anın en şık ve güzel bayanı siz olabilirsiniz.

Malum önümüz yaz ve demek düğün sezonu demektir. Yaz nikâh ve düğünlerine keten ve pamuklu kumaşlardan hazırlanmış kıyafetlerden uzak durun. Gündüz nikâhlarda siyah payetli elbiseler giymek sizi çok basit gösterir. Siyah paletli elbiseler gece elbiseleri olarak kullanılır. Gündüz davetlerinde bu tarz önemli gün kıyafetleri tercih edilmemelidir. Tuvalet altına terlik tarzı sandaletler giymek tamamen bir fiyaskodur. Sakın böyle büyük bir hataya düşmeyin. Önemli gün kıyafetleriniz için büyük iş çantaları kullanmayın, bu tarz çantalar genellikle spor giyimlere uygundur. Abartılı beyaz elbiseler düğünlerde pek hoş karşılanmayabilir. Tabii Gelinle mi yarışmak gibi bir amacınız yoksa. Davetin resmiyeti saat ve mekân olarak belirgin değilse abartıdan uzak durun. Dikkat çekmek için, ‘dekolte giyeceğim’ diye ucuz bir görüntüyle davete gitmeyin.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.