Özdilek Nevresim Takımları

Yüksek teknoloji standartlarında geliştirilmiş Özdilek nevresim takımları tüm yaşam faktörlerini pozitif alana taşıyor. Zihinsel, duygusal, fiziksel dengeyi ve de üretkenliği doğrudan etkileyen uyku kalitesi için titizlikle dizayn edilen, nitelikli nevresim modelleri ile dikkat çekiyor. Renk ve desenleri ile mükemmel seçenekler sunan markanın; nevresim kılıfı, çarşaf ve ikili yastık kılıflarından oluşan nevresim takımları tek kişilik ve çift kişilik standart ölçülerde sunuluyor. Yıkanmış kumaşlardan imal edilen modellerde yıkama sonrası çekme ve deforme olmuyor. Makinede ya da elde (40 °C) de yıkanabilen, hafif ve iklimlendirme özelliğine sahip kumaşlar hızlı kuruyor ve de kolaylıkla ütülenebiliyor.

Ev tekstili ürünleri ile sektör lideri Özdilek nevresim takımları, çoğunlukla insan sağlığı için en geçerli doğal ürün olan pamuk ağırlıklı materyallerden üretiliyor. Dokuma nitelikleri, sağlam dikişleri, kolay ve pratik kullanımı ile öne çıkan Özdilek nevresim takımları, yıllarca aynı formunu koruyabiliyor. Kullanma talimatlarına ve bilgilendirme etiketlerine dikkat ettiğiniz sürece uzun yıllar birlikte yaşlanacağınızı öngörebilirsiniz.

Doğallığı ve konforu ile yaşam kalitesine katkıda bulunan markanın kalitesi kadar orijinal desenleri de yüksek beğeni kazanıyor. Birbirinden güzel renk ve desenlerin seçkin dizaynı yatak odanıza konforlu bir şıklık getirecektir. Yaşamın 1/3′ ünün uykuda geçtiği düşünülürse kaliteli bir nevresim takımı almak sağlığınıza yapabileceğiniz en büyük yatırım sayılır. Hak ettiğiniz refah yaşam kalitesine alışveriş sitelerinin lideri olan Trenyol güvencesi ile ulaşabilmek için beğendiğiniz nevresim takımı modelini sepetinize eklemeniz yeterlidir.

Önceki İçerikOXXO Elbise
Sonraki İçerikPanço Çocuk Giyim
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.