Ruj Önerileri

Her kadın güzelliğe ve güzel görünmeye düşkündür. Doğru saçlar, doğru makyajlar, doğru kombinler kadınların vazgeçilmez konularıdır. Doğru ruj ise bir kadının karakteri hakkında bile bilgi verir. Kadınlar ten renklerine uygun ve kendilerine yakışan ruju bulmak için uzun deneme süreçleri yaşarlar. Pek çok tanınan ve kaliteli markanın ruj önerileri birçok kadın için hem uygun hem de kaliteli içerikler sunuyor.

Nude Tonlar Nelerdir?

Kadınlar için tek bir ruj asla yeterli olmadığı gibi, dışarıdan bakıldığında neredeyse aynı renklerde ancak ton farklarıyla pek çok birbirine benzer rujları kullanmayı severler. Nude ton renkler ise yaz kış değişmeyen, favori renkleri barındırıyor.

Maybelline Ruj Serisi

Maybelline Super Stay Matte Ink rujlarından Amazonian rengi, kadınlar arasındaki en popüler nude rujlardan biridir. Sıcak alt tonlu ve mat bitişli oluşu sebebi ile kadınların en sevdiği nude rujlardan biri olan bu ruj, hem günlük hem de gece kullanımları için ideal ürünlerden biridir. Kadınların ruj önerileri içinde bulunan bu ruj, kalıcılık ve kazandırdığı matlık konusunda ilk sıralarda yer alıyor.

Rimmel London Marka Ruj Çeşitleri

Rimmel London Lasting Finish Nude By Kate Moss nude rujlar, kategorisinde pek çok ton seçeneği bulunan, hem mat hem de kalıcı rujlardandır. Uzun süreli dayanıklılığı, waterproof özelliği ve bulaşmaması gibi yönlerden çok tercih edilen ürünlerden oluyorlar.

40 numarası çıkan serinin en açık tonu, neredeyse dudağınızla aynı renk haline geliyor. 42 numarası biraz pembe alt tonlu bir nude renk. Açık buğday tenli kadınlar için öneriliyor. 43 numara ise içinde bir kahvelik barındıran bir nude ton olarak, biraz daha açık tenli kadınlar için belirginlik sağlıyor. 45 numarası gülkurusu rengini andırırken, 48 numara serinin en koyu rengini barındırıyor. Bordo ve kahverengi gibi bir renk veriyor. Nude ruj serisi dudağınızın rengi ve teninizin rengine göre seçeceğiniz ve neredeyse her tona hitap eden bir seçenek oluyor.

Pastel Nude Ruj

Pastel nude rujlar, bu serileri ilk çıkaran markalardan biridir. Pastel’ in neredeyse her tonda bulunan nude rujları, hem kalıcı hem de uzun süre kullanımda herhangi bir rahatsızlık vermeyen ürünleri içeriyor. Gün içinde dağılma, topaklanma, dökülme gibi problemler yaratmayan rujlar, temizlenirken de herhangi bir zorluk yaşatmıyor.

Vazgeçilmez Renk: Kırmızı Ruj

Her kadına her yaşta, sabah ya da akşam, spor ya da resmi, her koşulda yakışan kırmızı rujların modası asla bitmiyor.

L’Oréal Paris’in Les Chocolats ultra mat likit ruj koleksiyonu içinden 864 Tasty Ruby rengi, pembe alt tonlu mükemmel bir kırmızı rujdur. Kullananların ilk denemelerinden sonra büyük bir memnuniyet duyduğu bu ürün, oka benzeyen ucu sayesinde dudak kalemi kullanma ihtiyacını da ortadan kaldırarak tek başına mükemmel bir sürüm kolaylığı sağlıyor. Gün boyunca kalıcılığını koruyan bu ruj, dudakların da kurumasına sebep olmuyor.

Her Ton Cilde Gidebilen Ruj Çeşidi

Kadınların ruj önerileri içinde bulunan diğer bir marka ise, Maybelline New York Color Sensational Made For All – 382 Red For Me rengidir. 50 farklı cilt tonu üzerinde denenmiş olan bu rujun herkese yakıştığı ise marka tarafından kanıtlanmıştır. Alt tonu ne sıcak ne de soğuk olan bu mat kırmızı ruj için, nötr alt tonlu denilmektedir.  Mat bitişi ve yapışmayan bir formda oluşu ile marka, kırmızı ruju herkese yakıştırmayı amaç edinmiş gibi görünüyor.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.