SAHİL MODASI MAYOLAR

Yaz aylarının yaklaştığı, güneşin yüzünü göstermeye başladığı bu bugünlerde insanların birçoğunun aklındaki tek şey tatil yapma düşüncesidir. Sıcak kum, deniz, güneş hiç kimsenin hayır diyemeyeceği mükemmel bir üçlüdür. Tatile gitmenin belli gereklilikleri vardır. Bunların başında mayolar gelir. Mayo, kadın erkek fark etmez deniz tatili yapmak isteyenlerin başlıca ihtiyacıdır.

Kusurlarınızı Gizleyin

Kış ayları insanların en hareketsiz, en durağan oldukları dönmedir. Bu dönemde hareket edilmediği için kilo almak çok kolaydır. Dengesiz kilo almanın sonucunda vücut deforme olur. Vücutta oluşan bu deformeleri yaz aylarında saklamak isteriz. Doğru mayo seçimi burada devreye girer. Seçtiğiniz mayo sizi olduğunuzdan daha kiloluda gösterebilir, daha zayıf ve narinde. Bu yüzden mayo seçimlerinde bir uzman yardımı almanız çok önemlidir.

Mayo seçmeden önce vücudunuzu çok iyi tanımalısınız. Vücudunuzu tanımadan yapacağınız her seçim sizi felaket bir görüntüye büründürebilir. Mayo seçimlerinde bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Mayo seçiminiz ile daha zayıf ve uzun boylu gözükmek için boyuna çizgili modelleri tercih etmelisiniz. Boyuna çizgiler her kıyafette olduğu gibi mayolarda da daha zarif bir görüntü sağlar.
  • Birçok kadının bel bölgesi ile sorunları vardır. Bunun için tek tarafında lastikli şerit ve büzgüsü ile dikkat çeken, drapeli veya kenarları delikli kumaştan yapılmış bir mayoseçebilirsiniz. Böylelikle dikkatleri vücudunuzun kenarlarından orta kısmına toplarsınız. Doğru kumaş seçimi ile vücudunuzdaki kusurları kapatabilirsiniz.
  • Büyük üçgen bikini üstleri ve straplez modeller büyük göğüsleri toparlar ve çok daha hoş görünmesini sağlar. Küçük desenli yumuşak renklerde seçimler yaparak dikkatleri göğüslerinizden uzaklaştırabilirsiniz.
  • Kadınlar kadar erkeklerinde mayo seçimlerinde dikkatli olması gerekir. Erkekler için iki tarz mayo modeli vardır. Slip veya şort mayolar. Slip tarzı mayo giyebilmek için zayıf ve kaslı bir vücuda sahip olmanız gereklidir.

https://www.moda-kadin.com/ adresini ziyaret ederek mayo modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.