Şık Bayan Gömlekleri

Pantolon ve eteklerin tamamlayıcısı olan gömlekler, bir çok kadının tercih sebebidir. Şık görünmek istenildiğinde yine gömlekler devreye girer. Her sezon değişen trendler kuşkusuz gömleklerinde değişime uğrayarak farklılaşmasını sağlıyor.

Fabrika,  bayan gömlek modelleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi oluşturmayı başarmış. Kumaş ve doku detaylarıyla ilgi çekiyor. Modellerdeki farklılık beğeni topluyor. Renk çeşitliliğine gelince, oda düşünülmüş. Bir çok rengi içine alan, herkese hitap eden bir sezon hedeflemişler.

Bayan gömlek modellerinde, yaka ve kollardaki başarılı detaylar göze çarpıyor. Kruvaze ve hakim yaka gömlekler dikkat çekiyor. Yarasa ve yarım kollu modellere yer verilmiş. Transparan görünümlü, parçalı kesimlerle, gömleklere başka bir boyut kazandırılmış. Beyaz  ağırlığını hissettiriyor. Siyah ve beyazın yanında bütün sezon renkleri kullanılmış. Çiçek desenli modelleriyle, kış sezonuna  renk katan tasarımlar koleksiyonlarında yer alıyor.

Bayan Gömlekleriyle Mekansız Zarafet

Ofis kadını düşünülerek tasarlanmış gömlekleri, ofis günü sonunda, şık tamamlayıcı parçalarla,  bambaşka bir kombinasyona dönüştürmek mümkün. Spor gömlekleri ise gün boyu rahatlık ve hareket özgürlüğü sunuyor. Çoğu durumda kombinasyonun kurtarıcısı olan gömlek, markanın bayan gömlek modelleriyle kadınların kurtarıcısı olmaya devam ediyor.

Ceketlerin içini süsleyecek japone kollu olanlarından, kot pantolonun üzerine tunik olarak kullanılabilecek modellerine hepsi birbirinden şık ve göz alıcı duruyor. Sezonun renkli  kaban ve hırkaları içinde güzelliklerini yansıtacak bu gömlekler hem şıklığı hem de rahatlığı birlikte sağlıyor.

Modern kadın tarzına, kendi stiliyle dokunuşlarda bulunan Fabrika; * adresinden

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.