T-shirt

T-shirtler her zaman vazgeçilmezdir…

Özel bir gün ya da sıradan bir gün hiç fark etmez her zaman her alanda kullanabileceğiniz bir giyim tarzıdır t-shirt. İster gündelik isterseniz de çok şık olanlarını tercih ederek t-shirt ile şıklığı yakalayabilirsiniz.

T-shirt ve Moda

Moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanılmaktadır. Moda bununla beraber, İtalyanca’da değişiklik gereksinimi veya süslenme özentisiyle toplum yaşamına giren geçici yenilik olarak geçmektedir. Modanın bir diğer anlamı da, belirli bir süre etkin olan toplumsal beğeni, bir şeye karşı gösterilen aşırı düşkünlüktür. Moda tasarımı toplumun farklı kesimlerinde, özellikle genç neslin yenilik ihtiyacını, daha doğru bir ifadeyle yenilikçilik arayışını karşılamak üzere oluşan endüstirel tasarım alanıdır.

Giyim arayışı ihtiyacı olan bu yönde gelişen eğitim (moda trend) ihtiyacını karşılamak üzere güncel anlamda daha önce denenmemiş şekilde yeni nesil tekstil ürünlerinin kullanılması veya maliyet nedeniyle yeni nesil olmayan kullanıla gelen standart malzemelerle elbise kalıbının tekrardan güncel anlayışın ihtiyacına cevap verebilecek şekilde tekrar yorumlayan bir sanat tasarımı bölümü olarak da değerlendirilebilinir.

Moda tasarımı demek bazı insanların bir şeyleri düşünüp onları kağıt üzerine geçirmelerine denir. En çok kullanılan ürün ise t-shirt tür.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.