Tayt Giymenin Püf Noktaları

Son yıllarda kadınların vazgeçemedikleri parçalardan birisi de hiç kuşkusuz taytlar. Tayt spor ve rahat bir giyim parçası. Spor yaparken, evde, sokakta her yerde kullanılabilen, giy ve çık bir parça olan taytı giyerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Zira taytı pantolon ile karıştırmamak gerekir. Taytlar pantolondan farklı bir kıyafettir.

Taytı Hangi Kıyafetlerle Kombinlemelisiniz

Tayt giyerken pantolon giymiş olmadığınızın bilincinde olmanız gerekir. Pantolon kalçanızı toplarken taytın böyle bir özelliği olmadığını bilmelisiniz. Taytın esnek yapısı kalçanızın daha ön plana çıkmasına neden olur. Kalçanızı toplamadığı için daha büyük ve şekilsiz gösterme riski de vardır. Bu nedenle taytınızı uzun bir tişört ya da hırka ile birlikte kombinlemeniz daha doğru olacaktır.

Böylece hem rahat ve spor giyinmiş olursunuz hem de kusurlarınızın görünmemesini sağlarsınız. Yeni sezonda da yine modanın trend parçalarından olan penye, desenli, deri, fileli, tüllü, bol paça tayt modellerini yakından incemek ve beğendiğiniz ürüne sipariş vererek sahip olmak için * sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.