Tuğba Giyim Abiye Elbise Modelleri

Tuğba giyim, sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi ve istikrarlı büyüme hızıyla ülkemizin tekstil endüstrisinin önde gelen firmalarındandır. Bir ihtiyaç olan giyinmenin, son yıllarda modaya ve zevklere dönüşmüş olmasının ardından buna yoğunlaşan Tuğba firması, bünyesine kattığı iki markayla da daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyor. Tuğba grup, büyürken farklı zevklere, kesimlere ve bütçelere hitap etmeyi hedefliyor. Tuğba giyim her ne kadar tesettür giyim markası olarak bilinse de aslında bir yanı pardesü, kaban, mont vb. üretim kolu olan firma, dış giyimle beraber bayan takım elbise, etek, ceket model seçenekleriyle ofis stilini de içinde barındırarak çok geniş kitlelere hitap ediyor. Kumaş kalitesi, şık tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle her kesimden kişilere hizmet veriyor. Ayrıca yerli üretim ve gelişmiş bayilik ağıyla pazarda önemli bir yerde bulunuyor. Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine de ihracatı bulunan firma kaliteyi ve ürün çeşitliliğini sınırlarımızın dışına taşıyor.

Tuğba giyim, tesettür giyim markaları arasında öne çıkanlardan olmayı başarıyor. Kalitesi ve model çeşitleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Kadın dış giyimde öncü markalardan olan firma, günümüzde farklı kollarla beraber kaliteyle modayı bir araya getirmeye devam ediyor.

Tuğba giyim abiye elbise modelleri ile de özel günlerinize anlam katıyor. Bünyesinde bulundurduğu Venn markası işbirliğiyle gerek tesettür modellerle gerekse tesettür olmayan tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Abiye Giyimde Tuğba Şıklığı

Ülkemizde şıklığın ve kalitenin öncü markalarından olan Tuğba markası, her geçen gün sayısını artırdığı ürün çeşitliliğiyle, her kesimden sayısız insanın ilk tercih sebebi oluyor. Kaliteli olması ve çizgisini bozmayan tasarımlarıyla piyasadaki önemli markalardan olmaya devam ediyor. Bu adımlarla abiye tasarımı işinde de sağlam giden Tuğba grup, şık, zarif ve elegant çizgiler içeren abiye koleksiyonu ile göz dolduruyor.

Abiyelerinde asaletin simgesi olan danteli, gösterişli ve ilgi çekici olmak isteyenler için pulu payeti, kaliteli el işçiliğine dikkat çekmek için ise el işçiliğini sıklıkla kullanıyor. Giymek için fazla cesaret gerektirmeyen klasik renklerin yanı sıra, çarpıcı göz alıcı renk ve kumaşlarla çalışmayı da seviyor. Tesettür modellerle beraber tesettür olmayan sayısız modelle de iki tarafı da abiye giyimde kalite ve tasarımla buluşturuyor. Tasarımların hemen hepsinde zerafet ön planda tutuluyor. Giyim ve dış giyimde olduğu gibi Tuğba giyim abiyede de modaya yön verenlerden oluyor.

Abiyede Tesettür

Tesettür giyim denince akla artık, sıradan sade modeller gelmiyor. Bir zamanlar tesettür giyimde o kadar az seçenek vardı ki ürün tasarımı yok denecek kadar azdı. Abiye bulmak en zoruydu. Son yıllarda hızla gelişen moda anlayışı, tesettür grubu için de büyük atılımlar olmasına sebep oldu. Şimdi abiye model tesettür için özenle çalışan hazırlayan durmadan tasarlayan markalar var. Tuğba giyim abiye elbise modelleri de bunun için var. Kaliteli moda ve şık tasarım anlayışıyla yola çıkan Tuğba giyim abiye modellerdeki seçenekleriyle ilk tercihler arasında yer alıyor. Farklı vücut türleri ve zevklere hitap eden tasarımlarıyla abiye tasarımında büyük gelişmeler gösteriyor. Tesettür giyim için hazırladıkları abiye koleksiyonundaki benzersiz tasarımları ve kumaşlarındaki kaliteli seçimlerle tesettür abiye giyimde öncü markalardan oluyor.

Tuğba giyim abiye elbise modelleri ile ister nişan töreniniz için, ister mezuniyet kutlaması için, ya da daha şık olmanız gereken bir düğün töreni için sayısız abiye çeşidi sunuyor. Tuğba abiye koleksiyonu ile göz dolduran, keyifle giyebileceğiniz bir abiye modeli bulmanız mümkün.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.