Yaz Modası Nedir?

Bu yaz kadınların tercihi rahatlıkla gelen şıklık oldu. Bu yüzden geçen senelere göre kıyafet birleştirmek oldukça kolay. Dolabınızda bulunan kıyafetlerinize küçük dokunuşlar yaparak yeni sezona uygun hale getirebilirsiniz. Örneğin kot pantolonlarınızı birleştireceğiniz şifon gömlekle rahat ve şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde ayağınızın rahat etmesini istiyorsanız ise bu sene dolgu topuklu ayakkabı tercih etmelisiniz. Ayrıca yüksek topuklu ayakkabı yerine daha rahat edeceğiniz sandaletler kullanmak akıllıca olacaktır. Yanınızda çok eşya taşıyan birisi değilseniz büyük çantalar yerine küçük çantalar kullanmak sizi daha zarif gösterecektir.

Yaz Kombinlerinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kıyafetlerinizin yazlık ince kumaşlar olmasına dikkat edin. İnce ve yazlık kumaşlar sizin için daha sağlıklı olacaktır. Yazın kullanacağınız kıyafetlerin pamuklu kumaşlardan üretilmiş olmasına özen gösterin. Yaz için yapacağınız kıyafet kombinlerini açık renkler kullanın. Kısa etekler, şifon gömlekler, mini elbiseler ve şortlar bu sezonda başta gelen parçalar arasında yer alıyor.

Gece davetleri ya da düğün için kombin yapacak hanımlar kendi ten renklerine en uygun canlı bir renkler tercih etmeliler. Giyecekleri kıyafetin vücut şekillerine uyup uymadığını ve desenlere dikkat etmeliler. İnce topuklu ayakkabı yerine dolgu topuk ayakkabı tercih etmeliler. Kıyafetlerine uygun kullanacakları takılarla da daha şık görüntüye kavuşabilirler. Aksesuar ve takı konusunda iddialı parçalar yerine daha düz ve klasik tarzda tasarlanmış ürünler tercih etmeliler.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.