Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Kadınlar tarafından uzun yıllar hayali kurulan en özel şey hiç kuşkusuz gelinliktir. Herkesten daha özel ve daha güzel olmak isterler. Gelinlik modelleri o kadar çeşitli bu durum kadınların karar vermesini zorlaştırıyor. Her kadının hayalinde canlandırdığı, dergilerden beğendiği gözünde canlandırdığı bir model vardır. Ama söz konusu gelinlik almak olunca işler hiç de kolay olmuyor.

Beğenip hayran olduğunuz modeller üstünüzde hiç de hayal ettiğiniz gibi durmaya biliyor. Eğer kafanızda kesinleştirdiğiniz bir model yoksa gelinliği diktirmek çok daha mantıklı atılmış bir adım olacaktır. Yüzlerce model arasından seçim yapmak zor olduğu için zevkine güvendiğiniz bir arkadaş veya ailenizden bir yakınızla hareket etmek büyük ölçüde işinizi kolaylaştıracaktır.

Yaz sezonunun en güzel gelinlik modelleri

Yaz gelinliklerinde tül, organze kumaş ve üç boyutlu çiçekler tasarımcılar tarafından farklı bir şekilde yorumlanarak alışılmamış bir bütün oluşturuluyor. Dantel ile çiçekler birleştirilerek daha romantik gelinlikler tasarlanıyor. Sade ama aynı zamanda oldukça ışıltılı kumaşlar kullanılmış bu sezon.

Çok gösterişli kabarık modellerin yanında sade ve daha sofistik modellere de yer verilmiş. Kabarık formda dikilen gelinlikler yumuşak ve hafif tüllerle kombin edilmiş. Sade modeller ise şıklığın ve zarifliğin temsilcisi durumunda.Bu sezon gelinliklerde fark yaratan temel farklar: kumaş, süslemede kullanılan malzeme ve en önemlisi dikiştir. Kötü bir dikiş çok kaliteli bir kumaşı mahvedebilir. Satın alacağınız modelin vücudunuza uygun olmasına özen gösretin.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.