Zevkinize Göre Mayo Seçenekleri Burada

Mayo Söz Konusu Olduğunda

Bayanlar için bütün kıyafetler önemlidir, ancak söz konusu mayo olduğunda bu önem biraz daha artar. Tatile çıkacak olan bayanlar için en önemli unsur mayo seçimidir ve doğru mayoyu satın alabilmek adına inanılmaz bir çaba sarf edilir. Hiçbir kadın güzelliğini riske atmayı göze alamaz ve bu nedenle vücudu için en doğru seçimi yapmaya çalışır. Peki, doğru mayo seçimi nasıl yapılır?

Mayo Seçiminde Püf Noktalar

Mayo alırken ilk olarak dikkat etmeniz gereken unsur vücut konturlarınız olmalıdır. Kilonuza uygun seçimler yapmazsanız bütün tatil boyunca zor anlar yaşayabilirsiniz. Mesela siz alt bedeni ve üst bedeni orantılı ölçülerde olmayan biriyseniz, küçük bir renk oyunu ile estetik görselliğe sahip olabilirsiniz. Kalça kısmı üst bedeninden daha geniş olan kişiler, alt mayo seçiminde üste göre daha koyu renkleri tercih etmelidir. Bu şekilde bir orantı yakalanabilir. Tersi bir durumda da yine renk oyunları işe yarayacaktır. Yan belleri ve göbeği olan kişiler ise kesinlikle iki parça mayolardan kaçınmalı ve tek parça seçimler yapmalıdır.

Desenler de mayo seçimlerinde oldukça önemlidir. Kilolu bir bayan büyük desenleri olan mayoları tercih ettiğinde şüphesiz ki olduğundan daha kilolu gözükecektir. Kilo problemi olan kişiler için en iyi tercih küçük desenleri olan mayolardır. Küçük çiçek desenleri ya da puantiyeler hem kilolu gözükmeye fırsat vermezken hem de zarif bir görüntü kazanılmasına olanak sağlar. Bu püf noktalara dikkat ederek yaz tatiliniz boyunca kendinize olan güveninizden ödün vermez ve özgürce hareket edebilirsiniz.

İri göğüslü bayanlar için en uygun seçenek ise boyundan bağlı mayo modelleridir. Bunlar göğüslerin sarkık görüntüsünü ortadan kaldırır ve iri göğüslü bayanlar için tam bir kurtarıcıdır. Küçük göğüslere sahip bayanların kurtarıcısı olan straplez yani askısız mayo modelleridir. Doğru mayo seçimlerini öğrenmek, 2012 yılının en trend tatil ürünlerini görmek, plajlarda da şıklığı garantilemek için sizler de internet sitemiz https://www.moda-kadin.com/ adresini ziyaret edin. Bir tıkla kendiniz için hangi mayonun daha uygun olacağını öğrenin ve bu yaz da güzelliğinizi riske atmayın.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.